Blue Flower

Drodzy pacjenci!

                    Aktualna sytuacja w kraju ,wprowadzone restrykcje zmuszają nas do zmian funkcjonowania Poradni. Rejestracja prowadzona jest obecnie telefonicznie -   telefon do rejestracji : 61 64 77 780  oraz drogą                          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , nie ma możliwości rejestracji osobistej. Podczas rejestracji proszę podać aktualny nr telefonu do rodzica, który przybędzie w danym dniu na wizytę. Skierowanie oraz inne dokumenty dotyczące aktualnej choroby (w tym zdjęcia RTG) zabieramy ze sobą do gabinetu.

Wszystkie osoby (zarówno te, które były już kiedyś w naszej poradni oraz pacjenci pierwszorazowi) zgłaszają się w ustalonym teminie wizyty na I.piętrze i oczekują najlepiej w długim korytarzu w pobliżu gabinetu nr 127, skąd będą zaproszone do gabinetu. Prosimy zachować rozsądną odległość od innych oczekujących osób i nie gromadzić się bezpośrednio pod drzwiami gabinetu. Jeżeli wolicie Państwo poczekać na wizytę we własnym samochodzie ,na parkingu, to proszę zadzwonić do gabinetu tel. 61 64 77 768 przynajmniej 10 min przed ustalonym terminem wizyty i potwierdzić swój numer telefonu - po zakończeniu wizyty poprzedniego pacjenta poinformujemy telefonicznie,że można podejść.

Do czasu odwołania epidemii prosimy o umawianie wizyt bezwzględnie koniecznych: kontrola unieruchomienia złamania/skręcenia, kontrola ran, usunięcie szwów, kontrola oparzeń, nagłe stany urazowe - podejrzenie złamania, zwichnięcia, rany, urazy głowy, silne bóle brzucha. Wszelkie, wcześniej planowane kontrole: sklejki napletka, znamiona, naczyniaki, inne zmiany skórne, zaparcia, itp. proszę o telefon 61 64 77 768 w godzinach pracy poradni i ustalenie terminu wizyty dopiero po osobistej rozmowie z lekarzem.

Trzymajmy się zdrowo i do zobaczenia w lepszych czasach !

Mariusz Sroczyński